Електромонтаж, комп'ютерні мережі, охоронні системи, системи мультимедіа, "розумний дім"

ТЕЛЕФОН

+38 (066) 768 4691

EMAIL

oooarbitr@i.ua

ЧАС РОБОТИ

Пн-Пт : 9.00 - 18.00
Залишити заявку

Охоронні системи

Охранные системы
ТОВ АРБІТР надає послуги з проектування, монтажу, програмування та обслуговування систем Охоронної сигналізації та Контролю доступу житлових приміщень, виробничих цехів та громадських установ.

Охоронна сигналізація – це комплекс електронних пристроїв, які дозволять Вам завжди бути впевненим у безпеці Вашої оселі, офісу, квартири, складу, виробничого приміщення тощо. Охоронна система та Система контролю доступу розраховані на попередження несанкціонованого доступу до приміщень або на периметр території, що охороняється.

Вона складається з охоронної панелі - приладу, який збирає та аналізує інформацію, що надійшла від охоронних датчиків та модулів розширення для реалізації додаткового функціоналу. Центральна панель виконує заздалегідь запрограмовані у ній функції, що виконуються під час спрацьовування датчиків. Також до складу обладнання входить пульт управління, який відображає стан сигналізації, служить для її програмування та здійснює постановку та зняття об'єкта з охорони. У мінімальний набір обладнання також необхідно включити джерело безперебійного живлення (ДБЖ), кабельну мережу та, звичайно, охоронні датчики.

Датчики бувають кількох видів, залежно від цього, який чинник вони реагують. Найбільш поширені з них – об'ємні інфрачервоні (IR-датчики), магнітоконтактні (геркони), акустичні, вібраційні, ультразвукові, променеві, ємнісні, а також датчики із спрямованою діаграмою виявлення.

Системи охоронної сигналізації можна умовно розділити на два типи, взявши за основу такий критерій, як спосіб сповіщення про тривогу:

Перший тип – автономна система охоронної сигналізації. У такій системі передбачений потужний сигнал тривоги - сирена або ревун, що реагують гранично гучним звуковим сигналом при вторгненні на територію приміщення, що охороняється. При цьому сигнал тривоги не передається ні на пост охорони, ні повідомляється власнику. Такі охоронні системи є пасивними та діють на злочинця суто психологічно.

Другий тип системи охорони – активний. Сигнал про проникнення на територію, що охороняється, надходить або на стаціонарний пост охорони, або спеціалізовану охоронну структуру, обладнану пультом. По всьому об'єкту, що охороняється, розташовані датчики, які передають сигнал тривоги на контрольну панель, а звідти сигнал надходить на пульт централізованого спостереження. Цей пульт може збирати сигнали з кількох об'єктів. Охоронна структура у найкоротші терміни має прибути об'єкт і припинити протиправні дії зловмисника. Лише у системі пультової охорони є тривожна кнопка. Варто натиснути її, і сигнал тривоги відразу надходить на пульт керування. Ця кнопка здебільшого розрахована на захист від розбійних нападів та хуліганів. Існують різні способи реалізації цієї «кнопки тривоги». Вона може бути під столом співробітника, бути замаскованою під декоративну прикрасу або бути виконаною зовні як брелок для ключів або мобільного телефону.

Також у пультовій охороні, можливо, здійснити захист від «входу під примусом». Це коли зловмисники спеціально чатують біля входу власника. Нападають на нього та змушують силою зняти з охорони сигналізацію. У цьому випадку господар запроваджує спеціальний код, який візуально знімає об'єкт з охорони. При цьому охоронна система дійсно відключається, але потай передає на центральний пульт охорони повідомлення про проникнення.

Система контролю та управління доступом є одним із компонентів системи безпеки. Вона може застосовуватися як самостійно, так і в комплексі (інтегровано) з іншими компонентами системи безпеки, наприклад з охоронною та пожежною сигналізаціями, системою охоронного телебачення. У будь-якому разі основним завданням системи є організація переміщення через контрольні точки (точки доступу) за певними правилами. Як суб'єкт можуть виступати як фізичні особи, так і транспортні засоби.

Системи відеонагляду

Завдяки зору людина отримує до 85% інформації про навколишній світ. Недарма у мові існує стійка ідіома «Краще один раз побачити, ніж сім разів почути!». Цей принцип і є основою одного з найбільш затребуваних технічних засобів безпеки — системи охоронного телебачення. У англійському варіанті Closed Circuit Television (CCTV).
Відеоспостереження стало основним, а іноді і єдиним засобом забезпечення безпеки на безлічі об'єктів. Популярність систем телевізійного спостереження пояснюється, перш за все, їхньою ефективністю у захисті та охороні території, майна та забезпечення власної безпеки.

Найбільш ефективна система відеоспостереження, інтегрована з системами контролю та управління доступом, а також із системами охоронної та пожежної сигналізацій. Інтеграція з охоронною сигналізацією дозволяє спростити та значно оптимізувати систему. І на додаток до всіх переваг, виключити людський фактор на випадок виникнення форс-мажорних обставин на об'єкті, що охороняється. І тут сама система зможе вказати, де саме сталася надзвичайна ситуація. На момент надходження тривожного сигналу від інших систем, що увійшли до системи безпеки, на дисплеї буде відображено зону ЧП.

Залежно від розробленої спільно з клієнтом концепції системи охорони об'єкта, всі наведені вище системи в процесі монтажу та програмування, можуть бути об'єднані в єдину систему безпеки будівлі.